MÖBLER / Bord / Lampbord 7358039
nr 735 8039
Lampbord
med lådor, längd: 34, djup: 27, höjd: 68
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 januari 2012
kl 19:33:00
200 kr
200 kr
250 kr
450 kr
650 kr